Země původu našich surovin

 Zeme puvodu nasich surovin_HIGHPROTEIN.cz_6

Dnešní trh je zaplaven, nejen proteiny, aminokyselinami, spalovači, nakopávači atd. Musí to být pro všechny nově příchozí zákazníky jako minové pole, aby to všechno dávalo smysl. Mohu říct, že se zdá, že stále více se klade důraz na chuť a v důsledku toho vidíme rozšířené používání plniv, aby výrobky lépe chutnaly. A co nutriční profil! Obsah bílkovin se sníží a kompromisy se zvýší.

Naše řešení:
High 80™ CFM Whey ProteinNight 82™ Micellar Casein je vyráběn z mléka pocházejícího z EU od trávou krmeného dobytka, bez žádného hovězího růstového hormonu nebo zakázaných antibiotik. Preventivně nepoužíváme mléko ani syrovátku z USA kvůli rozšířenému použití růstových hormonů a antibiotik.
 
 
"Mohl jsem udělat kompromis, dát účinné látky méně a mít větší zisk, například použít horší protein, ale to bych zaprodal duši ďáblu. Pevně věřím v získání toho, za co platíte. Pokud si myslíte, že výrobky HIGHPROTEIN jsou drahé, existuje důvod, proč získáváte to nejlepší. Jestli se Vám nelíbí ceny, rozhodně se neurazím, pokud si koupíte produkty jiné značky, ale můžu Vám zaručit, že to bude na úkor něčeho jiného."
Pavel Kučera
 
 

ikona_Česká republika_HIGHPROTEIN_2 Česká republika (V České republice naše produkty s hrdostí vyrábíme)

ikona_Švédsko_HIGHPROTEIN.cz_1 Švédsko

ikona_Německo_HIGHPROTEIN.cz_1 Německo

ikona_Nizozemsko_HIGHPROTEIN.cz_1 Nizozemsko

ikona_Francie_HIGHPROTEIN.cz Francie

ikona_Spojené království_HIGHPROTEIN.cz_1 Spojené království

ikona_Irsko_HIGHPROTEIN.cz_1 Irsko

 

Tak neváhejte a vyzkoušejte naše produkty.