Země původu našich surovin

 Země původu našich surovin_HIGHPROTEIN_1

 

Naše společnost není vedena účetními, ale odborníky na výživu.

 

"Někdy to znamená pozdržení výroby, ale chci abychom produkovali jen to nejlepší, protože si to zasloužíte Vy i já (veškeré naše produkty sám užívám).

Nepřetržitě kontroluji jakost našich surovinu a hledám to nejlepší co dnešní trh nabízí!

 

Tady je důvod:

Dnešní trh je zaplaven, nejen proteiny, aminokyselinami, spalovači, nakopávači atd. Musí to být pro všechny nově příchozí zákazníky jako minové pole, aby to všechno dávalo smysl. Mohu říct, že se zdá, že stále více se klade důraz na chuť a v důsledku toho vidíme rozšířené používání plniv, aby výrobky lépe chutnaly. A co nutriční profil! Obsah bílkovin se sníží a kompromisy se zvýší.

Mohl jsem udělat kompromis, dát účinné látky méně a mít větší zisk, například použít horší protein, ale to bych zaprodal duši ďáblu. Pevně věřím v získání toho, za co platíte. Pokud si myslíte, že výrobky HIGHPROTEIN jsou drahé, existuje důvod, proč získáváte to nejlepší. Jestli se Vám nelíbí ceny, rozhodně se neurazím, pokud si koupíte produkty jiné značky, ale můžu zaručit, že to bude na úkor něčeho jiného.

Příklad:

High 80™ Whey Protein ConcentrateNight 82™ Micellar Casein je vyráběn z mléka pocházejícího z EU od trávou krmenného dobytka, bez žádného hovězího růstového hormonu nebo zakázaných antibiotik. Preventivně nepoužíváme mléko ani syrovátku z USA kvůli rozšířenému použití růstových hormonů a antibiotik."

Pavel Kučera

ikona_Česká republika_HIGHPROTEIN_2 Česká republika (V České republice naše produkty s hrdostí vyrábíme)

ikona_Švédsko_HIGHPROTEIN.cz_1 Švédsko

ikona_Německo_HIGHPROTEIN.cz_1 Německo

ikona_Nizozemsko_HIGHPROTEIN.cz_1 Nizozemsko

ikona_Francie_HIGHPROTEIN.cz Francie

ikona_Spojené království_HIGHPROTEIN.cz_1 Spojené království

ikona_Irsko_HIGHPROTEIN.cz_1 Irsko

 

Tak neváhejte a vyzkoušejte naše produkty.