CLA

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

CLA je přírodní "magic pill", která toto označení dostala poté, co skupina žen s nadváhou zhubla 9 % tuku za rok, beze změny stravovacích návyků. Skvěle pomáhá v boji s nadváhou a nejen kulturisté CLA hojně využívají při rýsování.

Nutriční profil:
 CLA 1000 mg  
 - z toho konjugovaná kyselina linolová  800 mg  

 

Doporučené dávkování:
 • doporučená délka užívání není omezena
 • užívejte 3 x 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody
   
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné
Balení
580 Kč    
Kategorie Stimulanty
 
Co je CLA?
HIGHPROTEIN CLA (konjugovaná kyselina linolová) je přirozeně se vyskytující mastná kyselina, která se vyskytuje v potravinách jako je maso, sýry a mléčné výrobky (obsah CLA je 3 až 5 x vyšší u trávou krmeným dobytkem z volného chovu), avšak pouze v malém množství. CLA je společný název pro směs konjugovaných dienových izomerů kyseliny Linoleové (c18 : 2 n-6). Jednotlivé izomery lze rozlišit. Mezi hlavní a zároveň nejúčinnější patří c9; t11 a t10; c12.
 
Protože je obezita příčinou mnoha zdravotních problémů, obrovské sumy peněz a množství lidské energie je věnováno zkoumání nových a účinnějších způsobů boje proti nadbytečnému tuku. CLA se dostala pod drobnohled vědeckých týmů ve větší míře začátkem tohoto tisíciletí a je dokonce označena jako "magic pill". Od té doby je účinek CLA zkoumán nonstop.

Mezi nejcitovanější závěry studií patří tvrzení, že CLA zefektivňuje přestup glukózy do svalových buněk a tím zvyšuje její využitelnost a naopak snižuje množství z glukózy vytvořeného tuku a účinek CLA na snížení objemu adipocytů (tukových buněk) a tím prokazatelný efekt při spalování tuku.
 

CLA poskytují vysokou dávku této přirozeně se vyskytující mastné kyseliny. Naše CLA jsou vynikající způsob, jak těžit z vysokých hladin této mastné kyseliny.

Jaké má výhody?
 • přispívá k redukci tělesné váhy
 • hojně se využívá při rýsování
 • obsahuje pečlivě zkoumané ingredience pro optimální funkci
 • vysoce kvalitní a snadno vstřebatelný formát kapslí
 • bezpečný a přírodní doplněk
 • ISO 9001
 • současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu

CLA suplement poskytuje tělu 800 mg CLA (konjugovaná kyselina linolová) v jedné kapsli.

Pro koho je?

CLA byly vytvořeny jak pro muže, tak pro ženy, kteří chtějí zvýšit příjem esenciálních mastných kyselin (konjugované kyseliny linolové) v kombinaci s vyváženou stravou a cvičením, aby podpořili svoje cíle v oblasti fitness.

Jak chutná?

Kapsle je neutrální, zcela bez chuti s funkcí rychlého uvolnění.

Jak se vyrábí?

CLA jsou extrahována ze specializovaných saflorových rostlin za velmi přísných standardů kvality a bezpečnosti, abychom zajistili naši standardně vysokou kvalitu. Extrakt CLA je dále zapouzdřen v měkké želatině.

HIGHPROTEIN nevytváří žádné tablety kvůli jejich pomalé rychlosti trávení a skutečnosti, že kapsle jsou mnohem kvalitnější forma. Jednoduše řečeno, tablety jsou v porovnání s kapslemi levné a rychlé, protože obsahují pojiva a jsou pro tělo obtížněji stravitelné. Kapsle nevyžadují žádná pojiva a složky jsou pečlivě zabaleny, jako mikroobráběné prášky, do malých farmaceutických obalů - kapslí, které poskytují téměř okamžité vstřebáni složek do organismu.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ne
 • vegany: ne
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:
 • světlicový olej (s 80 % obsahem CLA - konjugované kyseliny linolové), želatina (želatinová kapsle), glycerol, čištěná voda
Upozornění!

Tento výrobek je vyráběn v továrně, která se zabývá: obilovinami (jako je oves, pšenice, ječmen), vejci (sušené vaječné albuminy), produkty z ryb a korýšů (jako je chondroitin-sulfát a krilový olej). I když v receptu tohoto výrobku nejsou žádné skořápky, nemůžeme zaručit, že tento výrobek nebo použité složky v jeho rámci neobsahují jejich stopy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 90 dnů od otevření.

 

Související články:

 

 • Banner 1
 • Banner 2
 • Banner 3
 • Banner 4
Nutriční profil: 1 kapsle
CLA - konjugovaná kyselina linolová (?) 800 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.