Ochrana osobních údajů


Bezpečnost a ochrana informací
 1. Kupující při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze takové své osobní a kontaktní údaje, které jsou nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech. Nakládání s osobními údaji kupujícího se řídí zák. 101/2000 Sb., zejm. § 5 odst. 2 písm. B) a odst. 6.
 2. Prodávající prohlašuje, že veškerá osobní data kupujícího jsou důvěrná a jsou zpracovávána pouze za účelem uskutečnění plnění smlouvy (vyřízení objednávky) s kupujícím. Nejsou poskytována žádným třetím subjektům s výjimkou partnerů zajišťujících platební styk či dopravu (např. banky, dopravce) související s objednávkou kupujícího. Vážíme si vaší důvěry a chráníme vaše soukromá data před zneužitím.
 3. Požadované údaje při objednávce či registraci

  Fyzická osoba (občan) uvádí při objednávce či registraci:
  * Jméno, Příjmení, titul
  * Úplnou platnou poštovní adresu pro dodání
  * Funkční e-mailovou adresu
  * Číslo mobilního telefonu

  Právnická fyzická osoba (podnikatel) uvádí při objednávce či registraci:
  * Obchodní jméno
  * Úplnou poštovní adresu pro fakturaci
  * Úplnou platnou poštovní adresu pro dodání (pokud je rozdílná od adresy fakturační)
  * IČ
  * DIČ (pokud je plátcem DPH)
  * Funkční e-mailovou adresu
  * Funkční telefonní konta

 4. Veškeré údaje a statistiky o nákupech, které jsou získány během provozu a je nutné je archivovat např. z důvodu reklamace, nejsou poskytovány třetím stranám.
 5. Provedením objednávky zboží či registrací na webových stránkách www.highprotein.cz zákazník souhlasí s archivací a se zpracováním osobních a kontaktních údajů a dat o nákupech. Kupující tímto zároveň souhlasí s předáním informací, nutných k úspěšnému doručení objednávky přepravní společnosti, zajišťující přepravu zboží prodávajícího. Přeprava zásilek se řídí VOP daného dopravce.

 

1.6.2017

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.