O nás

 

Naše společnost není vedena účetními, ale odborníky na výživu.

"Někdy to znamená pozdržení výroby, ale chci abychom produkovali jen to nejlepší, protože si to zasloužíte Vy i já (veškeré naše produkty sám denně užívám)."
 
 
Problém:

Dnešní trh je zaplaven, nejen proteiny, aminokyselinami, spalovači, nakopávači atd. Musí to být pro všechny nově příchozí zákazníky jako minové pole, aby to všechno dávalo smysl. Mohu říct, že se zdá, že stále více se klade důraz na chuť a v důsledku toho vidíme rozšířené používání plniv, aby výrobky lépe chutnaly. A co nutriční profil! Obsah bílkovin se sníží a kompromisy se zvýší.

Náš přístup:

Night 82™ Micellar Casein je vyráběn z mléka pocházejícího z EU od trávou krmeného dobytka, bez žádného hovězího růstového hormonu nebo zakázaných antibiotik. Preventivně nepoužíváme mléko ani syrovátku z USA kvůli rozšířenému použití růstových hormonů a antibiotik.

Řešení:

"Mohl jsem udělat kompromis, dát účinné látky méně a mít větší zisk, například použít horší protein, ale to bych zaprodal duši ďáblu. Pevně věřím v získání toho, za co platíte. Pokud si myslíte, že výrobky HIGHPROTEIN jsou drahé, existuje důvod, proč získáváte to nejlepší. Jestli se Vám nelíbí ceny, rozhodně se neurazím, pokud si koupíte produkty jiné značky, ale můžu Vám zaručit, že to bude na úkor něčeho jiného. 

 
 
Proč my? 

HIGHPROTEIN jsem nezaložil kvůli zisku, ale lásce ke cvičení a zdravému životnímu stylu.

Od roku 2014 jsem hledal funkční suplementy, které by byli užitečné a uspokojili můj perfekcionismus. Nenašel a tak jsem začal zjišťovat možnosti.

Nakonec jsem v roce 2017 registroval značku HIGHPROTEIN strong mind-muscle connection. Proč takový název? Vystihuje moji vizualizaci cvičení.

O prázdninách roku 2018 byl můj perfekcionismus částečně uspokojen. Po nekončícím hledání dostatečně akreditovaných dodavatelů (jen z ČR a EU - viz Země původu našich surovin), nejlepších i nejekologičtějších způsobů výroby a několika omylech jsme s hrdostí vytvořili první řadu produktů HIGHPROTEIN.

 

Tak neváhejte a vyzkoušejte naše produkty.

Nejsme žádná velká korporace s desítkami nebo stovkami zaměstnanců, která musí každý měsíc uvést na trh alespoň jeden nový produkt bez ohledu na kvalitu, aby uživila svoje zaměstnance a pokryla režie. A z toho plyne, že máme možnost se všem zákazníkům věnovat individuálně s opravdu maximální péčí.

Každé ráno vstávám a pracuji s tím, že chci být užitečný a případně tím udělat lidem radost. K tomu vedu celou značku HIGHPROTEIN."