Vaše tělo, Vaše firma

Většina lidí se netrápí fitness otázkou. Nejsou na zvedání činek, nebo když jdou do obchodu, nepřemýšlí nad celkovou nutriční hodnotou potravin. To je v pořádku.

Velkoobchodní spolupráce_HIGHPROTEIN.cz

Dělají to, co dělají a jsou to často velmi chytří lidé, což znamená, že pokud chtějí být silnější nebo štíhlejší, naleznou způsoby. Mohou si najmout trenéry, číst knihy, udělat si vlastní výzkum, vařit pro sebe místo toho aby jedli někde venku, pít méně alkoholu, spát trochu více a zapojit se do skupin lidí se stejnými zájmy.

Stejně jako Vy! Máte-li například nadváhu, nenechte nikoho, aby Vám říkal, že nemáte na výběr nebo, že jste se dostali na tuto cestu a nemůžete za to. Proč? Protože, pokud si to myslíte, tak se pravděpodobně nebudete cítit dostatečně schopni, abyste převzali kontrolu, přinejmenším ne dlouhodobě.

Pokud se nestaráte o posilování Vašeho těla nebo o zlepšení zdraví, je to Vaše práce. Budete upřednostňovat, co je pro Vás důležité. Prostě neříkejte, že fitness, dietní knihy, výrobci doplňků selhaly nebo vaše rodina jsou vinni za důsledky, kterým nyní čelíte.

"Je to Vaše tělo a Vaše podnikání, pamatujete?"

Pavel Kučera