Síla v jednoduchosti suplementu!

BCAA+, Kreatin+ jsou jen příklady toho co se dnes děje s doplňky stravy.

Velkoobchodní spolupráce_HIGHPROTEIN.cz

Nemůžu si pomoci, beru to jako osobní problém.

Kupuji si doplněk kvůli dalším přísadám?

Tím že přidám další suroviny získávám nebo ubírám kvalitě produktu? 95 % ubírám, protože v každé dávce je menší množství primární suroviny a doplňující kolikrát ani nepocítíme (nemůže účinkovat) v jak zanedbatelném množství je obsažen. Vše je to jen marketingoví tah abychom my, jako spotřebitelé, měli pocit, že toho kupujeme více, ale vlastně je to úplně naopak!

Proč?

Když vezmu jako příklad BCAA + Glutamin, ano, kombinace je to správná a osobně ji užívám velmi rád, ale každý doplněk samostatně a ne dva v jednom.

První nad čím přemýšlím, jak asi bude kvalitní ten glutamin (kyselina glutamová? fermentovaný?) a je ho tam dost a co BCAA, vždyť do sebe nedostanu potřebné množství. Tak k čemu to je? Souhlasím s tím, že někdo to může brát jako šetření peněz nebo času, když má vše v jednom, ale osobně si myslím, že je to dost o pohodlnosti lidí. Bohužel to, že šidí samy sebe, zaplatí více za "+" na obalu, už slyšet nechtějí nebo nevidí.

Na poli sportovní výživy není místo pro kompromisy!

Pro společnost High Protein jsou kvalita a účinnost hybnou silou všech produktů a já sám užívám všechny naše suplementy. Preferuji převážně přírodní, i když jsou některé více či méně hořké (Nano 99™ BCAA 2:1:1). Zastávám názor, že maximalizuji účinnost tím, že konzumuji jen nejčistší a tím pádem nejkvalitnější suplementy.

Osobně jsem zakázal ve firmě High Protein vůbec přemýšlet nad kombinacemi jako Kreatin+, BCAA+ atd. Mám pocit, že bych zaprodal duši ďáblu. Pevně věřím v získání toho, za co platíte a pokud si myslíte, že produkty High Protein jsou drahé, existuje reálný důvod, proč získáváte to nejlepší. Pakliže se Vám nelíbí naše ceny, rozhodně se neurazím, pokud si koupíte produkty jiné značky, ale můžu Vám zaručit, že to bude na úkor něčeho jiného.

"Na poli sportovní výživy není místo pro kompromisy!"

Pavel Kučera