3 nejlepší metody regenerace, které nepoužíváte

Zlepšete regeneraci, aby jste byli větší a silnější.

4 nejlepší metody regenerace, které nepoužíváte_HIGHPROTEIN_článek_2

1. Chůze každý den jako aktivní relace zotavení

Chůze je nejlepší věc, kterou můžete udělat pro regeneraci a ochranu před budoucími zraněními.

Někdy nejednoduší metody mohou produkovat nejvíce změn. Problém, který má většina lidí s konceptem aktivní obnovy, není teorie, ale spíše provádění. Pokud se věnujete posilování, je těžké tento vypínač vypnout, když každé vlákno Vaší bytosti říká, že máte rozrušit Váš sval další vysokou intenzitou tréninku. Více je vždy lépe, ne? No, ne pokud jde o regeneraci tkáně a centrální nervové soustavy.

Tip

Zkuste se procházet se psem déle, než je čas, aby se "vysral". Myslíte si, že chůze je příliš nízká úroveň cvičení, která nemá fyzický nebo ortopedický přínos? Výzkum, který vyšel z laboratoře Dr. Stu McGilla nebude souhlasit.

Nejenže jde o jeden z nejzásadnějších pohybových modelů, které člověk zná, může také vyvolat zotavení a být ochranným mechanismem pro budoucí zranění páteře, kyčlí a dalších částí těla. Všechno to souvisí s myšlenkou "aktivní svalové pumpy" které je v podstatě tvořena svaly dolních končetin, které se znovu a znovu střetávají v antagonistické a agonistické povaze. Tím se vyvíjí tlak na vaskulaturu a pomáhá při lymfatické drenáži, což je silný mechanismus obnovy.

Spolu s vyčištěním systémového odpadu a nahromaděním tekutin může autentický a nekompenzovaný vzorek chůze také zlepšit polohování kloubů, páteře a zlepšit polohu všech důležitých svalů ramen, středu těla a boků. Chůze je doslova perfektní formou aktivní regenerace a může se provádět kdekoli a kdykoli. Na tom není nic sexy, ale pokud chcete začít s regenerací a vystoupat na Vaší optimální úroveň, měli by jste "pohnout prďákem" a začít chodit.

2. Používejte kvalitní a pokročilé výživové doplňky

Užívání před a intra-tréninkových živin umožňuje lepší výkon a rychlejší regeneraci.

Myšlenka "30 - 60 minutového anabolického okna" byla trochu přehnaná. Dnes víme, že výživa před a po tréninku je důležitější. Pokud jde o zlepšení regenerace, potřebujete více než čisté jídlo a spoustu vody. To, co jste před a během tréninku přijali, je rozhodující, pokud jde o maximalizaci dlouhodobého výkonu.

Upřednostněte palivo, které jste vložili do těla před tréninkem a pokračujte v tréninku. Stručně řečeno, maximalizace oken před a v průběhu tréninku omezí poruchu bílkovin (dobrá věc) a zánětlivou odezvu během tréninku (další dobrá věc), přičemž maximalizuje všechny výhody hormonální odpovědi spojené se zvýšeným růstem a rychlím zotavením.

Tip

Mým výběrem pro před-tréninkový suplement je Hammertime™ Matrix, který rozproudí krev a soustředí veškerou mou koncentraci na fyzický výkon. V průběhu tréninku užívám Nano 99™ BCAA 2:1:1, které podporují růst svalové hmoty a přispívá k jejímu udržení při náročném tréninku a po tréninku užívám Regener™ Matrix, který zajišťuje ultra rychlou, účinnou regeneraci a zároveň chrání a vytváří kvalitní svalové tkáně.

Předběžným doplňováním a zároveň čerpáním klíčových živin do svalu udržuji jejich správnou hladinu. Doplňky výživy Vám umožní zotavit se mnohem rychleji, než by jste mohli jinak, což Vám umožní vrátit se do tělocvičny čerstvější a připravenější jít znovu udeřit.

3. Sledujte svou techniku

Spíše než používat špatnou techniku, snižte hmotnost a vystřihněte několik korektních opakování.

Necvičte se špatnou technikou. Zní to jednoduše, že? Udržování dobré techniky snižuje riziko nežádoucích kloubních stresů a micro úrazů pojivové tkáně, které jsou spojeny s prodlouženými časy obnovy.

Klíčovým faktorem zde není perfektní, dokonalá technika, ale spíše úroveň ovládání pohybu, abychom si nejprve uvědomily, jak pohyb vypadá a jak jej cítit, zatímco druhotně mají fyzické dovednosti nastavit k tomu, abychom tyto pohyby správně provedly. Uvědomte si, že optimální technika pohybu pro dané cvičení není klasifikována na úspěchu / neúspěchu, ale místo toho se provádí v kontinuu různých úrovní výkonu, počínaje horším a nejhorším pohybem, jaký jste kdy viděli a konče na fyzické dokonalosti.

Přemýšlejte o tom, jakou techniku potřebujete k tomu, abyste zůstali zdraví.

Tip

Přeprogramujte variaci cvičení, která je podobná svalovému vzorování, ale se sníženým množstvím stresu někde v řetězci, který způsobuje ublížení. Například vystoupením na blok místo cvičení z podlahy, aby se změnily vzory flexe bederní páteře, které mohou způsobovat podráždění v zádech.

4 nejlepší metody regenerace, které nepoužíváte_HIGHPROTEIN_článek_4

Snižte zatížení nebo intenzitu konkrétního cvičení způsobující problém. Tím, že snížíte celkové zatížení pohybu, budete schopni zlepšit svou techniku a vytvořit ji zpět v průběhu času tím, že připravíte neuromuskulární systém.