Omega 3

386 Kč
Skladem
Balení
Můžeme doručit do:
24.10.2018 Zvolte variantu

Bohatý zdroj dobrých, zdravých tuků, které jsou nezbytné pro udržení vyvážené stravy a zdravého, silného těla.

Doporučené dávkování:
 • doporučená délka užívání není stanovena
 • užívejte 3 x 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co jsou Omega 3?

Je těžké najít omega 3 nenasycené mastné kyseliny ve středoevropské stravě, protože je vstřebáváme primárně jídlem velkého množství velmi tučných ryb, takže suplement je ideální způsob, jak zajistit, že jste získali optimální úroveň této zásadní živiny.

Existuje mnoho různých značek doplňků omega 3 mastných kyselin, ale množství aktivní složky se může výrazně lišit. Při výběru rybího oleje je nejdůležitějším aspektem, který je třeba vzít v úvahu, množství EPA a DHA kyselin. HIGHPROTEIN Omega 3 je vysoce kvalitní, plnohodnotný produkt, který obsahuje v průměru dvakrát tolik EPA a DHA kyselin jako ostatní přední značky.

Naše Omega 3 jsou speciální kapsle s vysokým obsahem zdravých tuků pro ještě větší účinek. Jde o rybí olej (nenasycené mastné kyseliny) obsažený v měkkých želatinových kapslích o objemu 1000 mg.

omega 3_HIGHPROTEIN_cz_2

Jaké mají výhody?
 • jedním z nejsilnějších zdrojů esenciálních mastných kyselin
 • přispívá k udržování normálního krevního tlaku
 • vyrobeno z farmaceutických přísad
 • bez těžkých kovů a znečišťujících látek
 • bohatý podíl EPA a DHA
 • ISO 9001
 • současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu

Středoevropská strava, která často zahrnuje nízké objemy ryb, zejména tučných ryb, jako je losos, makrela, sardinky, pstruh, pravidelně postrádá potřebný příjem Omega 3. Omega 3 od HIGHPROTEIN poskytují tělu 1000 mg rybího oleje, z toho 330 mg EPA a 220 mg DHA v jedné kapsli.

DHA přispívá k udržení správné funkce mozku a dobrého zraku. DHA a EPA společně přispívají k udržení normálního krevního tlaku a hladiny triglyceridů v krvi.

Pro koho jsou?

Omega 3 od HIGHPROTEIN jsou vhodné jak pro muže, tak pro ženy, kteří chtějí podpořit své nutriční potřeby. Tento produkt je ideální jak pro sportovce, tak i pro ty, kteří žijí aktivním životním stylem, stejně jako pro ty, kteří jsou prostě "na cestách" a chtějí zajistit, aby dostávali doporučenou denní dávku živin.

Jak chutnají?

Kapsle je neutrální, zcela bez chuti s funkcí rychlého uvolnění.

 

baner_Omega 3_HIGHPROTEIN_cz_5

Jak se vyrábí?

Jedná se o farmaceutickou kvalitu, bez obsahu těžkých kovů a znečišťujících látek.

HIGHPROTEIN nevytváří žádné tablety kvůli jejich pomalé rychlosti trávení a skutečnosti, že kapsle jsou mnohem kvalitnější forma. Jednoduše řečeno, tablety jsou v porovnání s kapslemi levné a rychlé, protože obsahují pojiva a jsou pro tělo obtížněji stravitelné. Kapsle nevyžadují žádná pojiva a složky jsou pečlivě zabaleny, jako mikroobráběné prášky, do malých farmaceutických obalů - kapslí, které poskytují téměř okamžité vstřebáni složek do organismu.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ne
 • vegany: ne
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:
 • rybí olej 1000 mg z toho EPA 330 mg a DHA 220 mg, želatina (želatinová kapsle), glycerol, čištěná voda

EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) jsou Omega 3 mastné kyseliny, které se nacházejí v hojné míře v rybách.

Tyto Omage 3 mastné kyseliny jsou dobré pro tělo, protože obsahují vysoce nenasycené a polynenasycené tuky, což jsou dobré tuky (nasycené tuky jsou pro tělo nejhorší). Dále jsou Omega 3 mastné kyseliny nezbytné, protože je tělo neumí vytvořit. Proto je nutné konzumovat stravu s EPA a DHA, dvěma nejdůležitějšími mastnými kyselinami v celé naší stravě.

Upozornění!

Tento výrobek je vyráběn v továrně, která se zabývá: obilovinami (jako je oves, pšenice, ječmen), vejci (sušené vaječné albuminy), produkty z ryb a korýšů (jako je chondroitin-sulfát a krilový olej). I když v receptu tohoto výrobku nejsou žádné skořápky, nemůžeme zaručit, že tento výrobek nebo použité složky v jeho rámci neobsahují jejich stopy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 60 dnů od otevření.

vyrýsování_HIGHPROTEIN_ikona_9    svaly a síla_HIGHPROTEIN_ikona_9    energie a vytrvalost_HIGHPROTEIN_ikona_5     dieta a hubnutí_HIGHPROTEIN_ikona_6      zdraví a prevence_HIGHPROTEIN_ikona_7     regenerace_HIGHPROTEIN_ikona_6

Doplňkové parametry

Kategorie: Esenciální mastné kyseliny
Nutriční profil:: 1 kapsle
Rybí olej: 1000 mg
? - z toho EPA: 330 mg
? - z toho DHA: 220 mg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Dóza Omega 3 HIGHPROTEIN cz 15 Dóza Omega 3 HIGHPROTEIN cz 15
5
VH Avatar autora | 11.9.2018
Nesmrdí po rybině jako levnější Omegy. Kupovala jsem je zároveň s Life matrix a jsem mile překvapena touto novou firmou. Je mě sympatická i tím, že jsou to Češi.