Coenzyme Q10

534 Kč 464,35 Kč bez DPH
Na dotaz
Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Energetický nutrient (živina) nezbytný pro život všech druhů buněk. Nejvíce CoQ10 obsahují orgány s největšími požadavky na energii (srdce, plíce a játra).

Doporučené dávkování:
 • doporučená délka užívání není stanovena
 • užívejte 1 x 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je Coenzyme Q10?

HIGHPROTEIN Coenzyme Q10 je jednoduše vstřebatelná forma kapslí CoQ10, která je součástí naší řady doplňků stravy pro zdraví a sport.

Coenzyme Q10 je produkován lidským tělem a je nezbytný pro základní fungování buněk. Jedná se o látku podobnou vitamínům, kterým chybí mitochondrie. Koenzym Q10 významně přispívá ke konverzi energie z potravy do chemické energie ATP (adenosintrifosfát - důležitý nukleotid).

Koenzym Q10 má dvě základní funkce. Za prvé pomáhá v přeměnách v elektronovém transportním řetězci na membráně mitochondrií. Za druhé slouží jako antioxidant v mitochondriích a lipidových membránách, brání tyto struktury před volnými radikály. Koenzym Q10 je z části syntetizován v těle, z části je přijímám potravou a s věkem klesá podíl vlastní syntézy.

koenzym_HIGHPROTEIN_cz_2

Jaké má výhody?
 • poskytuje tělu 100 mg na kapsli v jednoduché formě
 • bez nečistot
 • obsahuje pečlivě zkoumané ingredience pro optimální funkci
 • ISO 9001
 • současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu

Úroveň CoQ10 klesá s věkem. Přirozeně se může vyskytovat převážně v rybách a mase, avšak pouze ve velmi malém množství.

Ne všechny formy CoQ10 jsou stejné a mnoho běžných odrůd ve skutečnosti používá syntetickou formu z tabákových listů. Avšak "trans" forma CoQ10, která se zpracovává přirozeně, je totožná s tím, které produkuje tělo.

Pro koho je?

CoQ10 byl navržen pro sportující muže a ženy, kteří se snaží získat více z jejich tréninku.

Koenzym Q10 by také mohl být užitečný pro ty, kteří chtějí podpořit denní aktivity a snaží se zvýšit energetickou hladinu.

Jak chutná?

Kapsle je neutrální, zcela bez chuti s funkcí rychlého uvolnění.

baner_Coenzyme Q10_HIGHPROTEIN_cz_4

Jak se vyrábí?

HIGHPROTEIN nevytváří žádné tablety kvůli jejich pomalé rychlosti trávení a skutečnosti, že kapsle jsou mnohem kvalitnější forma. Jednoduše řečeno, tablety jsou v porovnání s kapslemi levné a rychlé, protože obsahují pojiva a jsou pro tělo obtížněji stravitelné. Kapsle nevyžadují žádná pojiva a složky jsou pečlivě zabaleny, jako mikroobráběné prášky, do malých farmaceutických obalů - kapslí, které poskytují téměř okamžité vstřebáni složek do organismu.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ne
 • vegany: ne
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:
 • koenzym Q10, mikrokrystalická celulóza (objemové činidlo), želatina (želatinová kapsle), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavé činidlo), oxid křemičitý
Upozornění!

Tento výrobek je vyráběn v továrně, která se zabývá: obilovinami (jako je oves, pšenice, ječmen), vejci (sušené vaječné albuminy), produkty z ryb a korýšů (jako je chondroitin-sulfát a krilový olej). I když v receptu tohoto výrobku nejsou žádné skořápky, nemůžeme zaručit, že tento výrobek nebo použité složky v jeho rámci neobsahují jejich stopy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 90 dnů od otevření.

vyrýsování_HIGHPROTEIN_ikona_9    svaly a síla_HIGHPROTEIN_ikona_9    energie a vytrvalost_HIGHPROTEIN_ikona_5     dieta a hubnutí_HIGHPROTEIN_ikona_6      zdraví a prevence_HIGHPROTEIN_ikona_7     regenerace_HIGHPROTEIN_ikona_6

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Nutriční profil:: 1 kapsle
? Koenzym Q10 - ubichinon: 100 mg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŽJ Avatar autora | 13.3.2019
na mě funguje :)
5
JH Avatar autora | 22.10.2018
Dobrý den, jaké nutriční hodnoty má výrobek?
PK Avatar autora Pavel Kučera (Administrátor) 22.10.2018
Dobrý den Jane, nutriční hodnoty nemá žádné. To je jako se ptát, kolik má sacharidů nebo tuků vitamín C. S pozdravem, Pavel.
5
MP Avatar autora | 17.9.2018
Koenzym Q10 užíváme s manželem, protože máme ho doporučil lékař na srdíčko. Děkuji panu Kučerovi za ochotu a ráda doporučím.
PK Avatar autora Pavel Kučera (Administrátor) 17.9.2018
Dobrý den Marie, děkuji Vám za hodnocení a vůbec nemáte zač. Rádi opět pomůžeme. S pozdravem, Pavel