HIIT 99™ Beta Alanine

499 Kč
Skladem
Hmotnost
Příchuť
Můžeme doručit do:
24.10.2018 Zvolte variantu

Sprinterský specialista, maximalizující trénink v nejvyšších intenzitách po delší dobu a výborný spolupracovník s Extreme 99™ Creatine.

Doporučené dávkování:
 • 1 g HIIT 99 Beta Alanine = 1 x odměrka (cca 2 ml) = 1 porce
 • osvědčuje se první 4 týdny užívat HIIT 99 Beta Alanine v dávce 4 - 6 g denně
 • poté se užívají „udržovací“ dávky, které jsou obvykle 3 - 4 g denně
 • rozdělte svou dávku HIIT 99 Beta Alanine na 3 - 4 části
 • pokud Vám vadí pocit mravenčení, rozdělte dávku do dvou nebo tří menších dávek
 • 1 g HIIT 99 Beta Alanine rozmíchejte ve 150 - 200 ml vody

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je HIIT 99™ Beta Alanine?

HIGHPROTEIN HIIT 99 Beta Alanine je čistý aminokyselinový přípravek ve formě prášku, určený k podpoře tréninku v nejvyšších intenzitách (sprint, HIIT - vysoce intenzivní intervalový trénink). Beta-alanin je technicky nepodstatná beta-aminokyselina, ale rychle se stala cokoliv jiného než nepodstatnou ve světě sportovní výživy, atletiky a kulturistiky.

HIIT 99 Beta Alanine má zásadní význam pro produkci karnosinu v kosterních svalech, což pomáhá rozptýlit kyselinu ve svalech, což pomáhá k vyšším výkonům nejen při výbušných, rychlých sportech (sprint, box). Karnosin je vazba beta-alaninu a histidinu, která je vysoce koncentrovaná ve svalových a mozkových tkáních. Při cvičení s vysokou intenzitou dochází k tvorbě laktátových kyselin a vodíkových iontů, které způsobují pokles pH v zatěžovaném svalu (pálení). Karnosin je pH nárazník umožňující udržení normálního pracovního pH po delší dobu, což umožňuje prodloužit intenzitu.

baner_HIIT 99™ Beta Alanine_HIGHPROTEIN_cz_1

Jaké má výhody?
 • zlepšuje maximální výkon a pomáhá oddálit únavu
 • pohlcuje ionty vodíku a stabilizuje pH (produkuje karnosin, tím oddaluje zakyselení svalů)
 • pomáhá chránit svalovou hmotu
 • může zvýšit taktické dovednosti
 • může zlepšit práci kreatinu
 • ISO 9001
 • současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu

Aminokyseliny jsou stavební kameny bílkovin, které tvoří svalovou hmotu. Bílkoviny slouží k udržování a růstu svalové hmoty, napomáhající dosažení Vašich sportovních cílů.

Beta-alanin má zásadní význam pro produkci karnosinu v kosterních svalech, což pomáhá rozptýlit kyselinu ve svalech, což pomáhá k vyšším výkonům nejen při výbušných, rychlých sportech (sprint, box).

Pro koho je?

Beta-alanin se nalézá přirozeně v těle, a proto je vhodný pro muže i ženy, kteří často cvičí a snaží se zvýšit intenzitu tréninku. Je nejúčinější při podpoře cvičení trvající do 60 sekund.

Jak chutná?

Přírodní je typově neutrální, zcela bez chuti s výbornou rozpustností. Jednoduše smíchejte s dostatečným množstvím vody a vypijte.

HIIT 99 Beta Alanine může vyvolat mírné mravenčení v oblasti obličeje a horní části trupu, což je normální stav a je vyvolán konzumací beta-alaninu a může trvat až 30 minut.

baner_HIIT 99™ Beta Alanine_HIGHPROTEIN_cz_3

Jak se vyrábí?

Beta-alanin je přirozeně v těle a také v naší stravě. Hlavně pochází z červeného masa, konkrétně z hovězího a vepřového masa. Může být často obtížné získat dostatek beta-alaninu v moderní každodenní stravě.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ano
 • vegany: ano
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:

Přírodní:

 • 99,9 % Beta Alanin

HIIT 99™ Beta Alanine je čistá forma aminokyseliny, které poskytuje více než průměrný denní příjem z masa.

Beat-alanin má za cíl podporovat vysoké intramuskulární koncentrace karnosinu, malé molekuly složené z aminokyseliny histidinu a alaninu. Karnosin působí jako tlumící činidlo, pomáhá udržovat optimální rozsah svalového pH, čímž zpomaluje nástup selhání svalů.

Karnosin je vazba beta-alaninu a histidinu, která je vysoce koncentrovaná ve svalových a mozkových tkáních. Při cvičení s vysokou intenzitou dochází k tvorbě laktátových kyselin a vodíkových iontů, které způsobují pokles pH v zatěžovaném svalu (pálení). Karnosin je pH nárazník umožňující udržení normálního pracovního pH po delší dobu, což umožňuje prodloužit intenzitu.

Upozornění!

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 4 měsíců od otevření.

vyrýsování_HIGHPROTEIN_ikona_9    svaly a síla_HIGHPROTEIN_ikona_9    energie a vytrvalost_HIGHPROTEIN_ikona_5     dieta a hubnutí_HIGHPROTEIN_ikona_6    regenerace_HIGHPROTEIN_ikona_6

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
Průměrné výživové hodnoty ve 100 g::
Energetická hodnota: 0 kJ/0 kcal
Tuky: 0,00 g
- z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g
Sacharidy: 0,00 g
- z toho cukry: 0,00 g
Vláknina: 0,00 g
Bílkoviny: 0,00 g
? Sůl: 0,00 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: