ZMA Matrix

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

ZMA Matrix je anabolická matrice chelátových makronutrientů, která účinně podporuje produkci testosteronu, regeneraci svalů a hluboký, zdravý spánek.

Nutriční profil:
 Citrát hořečnatý   
 - z toho obsah hořčíku  150 mg  
 Mono-L-methionin, Aspartát  
 - z toho obsah zinku 10 mg  
 Pyridoxin hydrochlorid  
 - z toho obsah vitaminu B6 3,5 mg  

 

Doporučené dávkování:
 • doporučená délka užívání není omezena
 • užívejte 1 x 3 kapsle denně okolo 30 minut před spaním a zapijte dostatečným množstvím vody
 • pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme neužívat s mléčnými výrobky a jinými výrobky s obsahem vápníku
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné
Balení
549 Kč    
Kategorie Stimulanty
 
Co je ZMA Matrix?

High Protein ZMA poskytuje tělu přísun hořčíku, zinku a vitamínu B6.

ZMA Matrix byla intenzivně zkoumána a dnes jsou všeobecně považována za nejkomplexnější a nejpoužívanější doplněk zinku a hořčíku dostupný na trhu. Jsou vyráběny s použitím patentované technologie (SNAC System Inc., San Carlos, CA 94070) která byla vědecky prokázána. Mají vynikající biologickou dostupnost ve srovnání s nejlevnějšími formami minerálů, jako je oxid hořečnatý - používá se velmi často! Důvodem je jeho nízká cena, ale využitelnost nepřesahuje 5 % (počítejte spíše méně). Dříve se používal síran hořečnatý (Epsomská sůl), který má silné projímavé účinky.

High Protein ZMA Matrix mají vedoucí postavení na trhu založené na recepturách složených z chelátových minerálů s vynikající biologickou dostupností ve srovnání s "oxidovými" formami. Jednou z nejlepších forem hořčíku (nejvíce biologicky dostupná a vstřebatelná forma), je citrát hořečnatý s využitelností až 90 % a bisglicinát hořečnatý s využitelností až 80 %.

Jaké má výhody?
 • přispívá k produkci volného testosteronu a IGF-1 (růstový hormon)
 • podporuje proteinovou syntézu, metabolismus
 • zlepšuje funkci nervového systému, činnost jater a ledvin
 • napomáhá regeneraci svalů po cvičení
 • Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu.

High Protein ZMA Matrix je vynikajícím zdrojem chelátového hořčíku, zinku a vitamínu B6.

Hořčík zajišťuje, že svaly fungují normálně, stejně jako zlepšuje metabolismus (aktivizuje enzymy, které se podílí na přetváření sacharidů, bílkoviny a tuků) a udržuje normální fungování nervového systému. (viz. článek Neznalost neomlouvá)

Zinek pomáhá tělu při udržování normálních hladin testosteronu v krvi, což vede ke stabilizování systému plodnosti a reprodukce, stejně jako k syntéze uhlohydrátů, bílkovin, normální kognitivní funkce, správné činnosti jater a ledvin.

Vitamín B6 byl přidán pro zlepšení absorbce a využití hořčíku a zinku.

Pro koho je?

High Protein ZMA Matrix je vytvořen jak pro muže tak pro ženy, kteří chtějí posílit své fyzické a regenerační schopnosti.

Profesionální sportovci i fitness nadšenci, kteří hledají podporu při dosažení nejvyšších úrovní zdraví, včetně normální funkce nervového systému, ochrany buněk před stresem, mohou těžit z doplňku ZMA Matrix.

Jak chutná?

Kapsle je neutrální, zcela bez chuti.

Jak se vyrábí?

High Protein nevytváří žádné tablety kvůli jejich pomalé rychlosti trávení a skutečnosti, že kapsle jsou mnohem kvalitnější forma. Jednoduše řečeno, tablety jsou v porovnání s kapslemi levné a rychlé, protože obsahují pojiva a jsou pro tělo obtížněji stravitelné. Kapsle nevyžadují žádná pojiva a složky jsou pečlivě zabaleny, jako mikroobráběné prášky, do malých farmaceutických obalů - kapslí, které poskytují téměř okamžité vstřebáni složek do organismu.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ne
 • vegany: ne
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:
 • ZMA (citrát hořečnatý, mono-L-methionin zinečnatý, aspartát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid), mastek (objemové činidlo), želatina (želatinová kapsle), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavé činidlo)
 • Mono-L-methionin zinečnatý, Aspartát zinečnatý (zinek) - podporuje syntézu bílkovin, činnost jater a ledvin a má vliv na nepravidelný metabolismus tuků. Napomáhá vylučování testosteronu a působí antioxidačně.
 • Citrát hořečnatý (hořčík) - podporuje aktivitu svalové hmoty a syntézu bílkovin. Posiluje obranyschopnost a účastní se procesu termoregulace.
 • Pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6) - podporuje metabolismus a obranyschopnost. Napomáhá koncentraci a má pozitivní vliv na svalové křeče.

High Protein ZMA je jedním z nejpopulárnějších doplňků stravy kvůli své čistotě a efektivitě. Tato unikátní matrice by měla být užita okolo 30-ti minut před spaním pro optimální výsledky na prázdný žaludek. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme neužívat s mléčnými výrobky a jinými doplňky s obsahem vápníku.

Upozornění!

Tento výrobek je vyráběn v továrně, která se zabývá: obilovinami (jako je oves, pšenice, ječmen), vejci (sušené vaječné albuminy), produkty z ryb a korýšů (jako je chondroitin-sulfát a krilový olej). I když v receptu tohoto výrobku nejsou žádné skořápky, nemůžeme zaručit, že tento výrobek nebo použité složky v jeho rámci neobsahují jejich stopy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 90 dnů od otevření.

 

Související články:

 

 • Banner 1
 • Banner 2
 • Banner 3
 • Banner 4
Nutriční profil: 1 kapsle
Citrát hořečnatý (?)
- z toho obsah hořčíku 150 mg
Mono-L-methionin zinečnatý, Aspartát zinečnatý
- z toho obsah zinku 10 mg
Pyridoxin hydrochlorid
- z toho obsah vitaminu B6 3,5 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: