CLA

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
CLA je přírodní "magic pill", která toto označení dostala poté, co skupina žen s nadváhou zhubla 9 % tuku za rok, beze změny stravovacích návyků. Skvěle pomáhá v boji s nadváhou a nejen kulturisté CLA hojně využívají při rýsování.
 
Nutriční profil:
 CLA* 800 mg  

* konjugovaná kyselina linolová

Doporučené dávkování:
 • doporučená délka užívání není omezena
 • užívejte 2 x 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné
Balení
580 Kč    
Kategorie Stimulanty
 
Co je CLA?
CLA (konjugovaná kyselina linolová) je přirozeně se vyskytující mastná kyselina, která se vyskytuje v potravinách jako je maso, sýry a mléčné výrobky (obsah CLA je 3 až 5 x vyšší u trávou krmeným dobytkem z volného chovu), avšak pouze v malém množství. CLA je společný název pro směs konjugovaných dienových izomerů kyseliny Linoleové (c18 : 2 n-6). Jednotlivé izomery lze rozlišit. Mezi hlavní a zároveň nejúčinnější patří c9; t11 a t10; c12.
 
Protože je obezita příčinou mnoha zdravotních problémů, obrovské sumy peněz a množství lidské energie je věnováno zkoumání nových a účinnějších způsobů boje proti nadbytečnému tuku. CLA se dostala pod drobnohled vědeckých týmů ve větší míře začátkem tohoto tisíciletí a je dokonce označena jako "magic pill". Od té doby je účinek CLA zkoumán nonstop.

Mezi nejcitovanější závěry studií patří tvrzení, že CLA zefektivňuje přestup glukózy do svalových buněk a tím zvyšuje její využitelnost a naopak snižuje množství z glukózy vytvořeného tuku a účinek CLA na snížení objemu adipocytů (tukových buněk) a tím prokazatelný efekt při spalování tuku.
 

High Protein CLA poskytují vysokou dávku této přirozeně se vyskytující mastné kyseliny. Naše CLA jsou vynikající způsob, jak těžit z vysokých hladin této mastné kyseliny.

Jaké má výhody?
 • přispívá k redukci tělesné váhy
 • hojně se využívá při rýsování
 • obsahuje pečlivě zkoumané ingredience pro optimální funkci
 • vysoce kvalitní a snadno vstřebatelný formát kapslí
 • bezpečný a přírodní doplněk
 • Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu.

High Protein CLA suplement poskytuje tělu 800 mg CLA (konjugovaná kyselina linolová) v jedné kapsli.

Pro koho je?

High Protein CLA byly vytvořeny jak pro muže, tak pro ženy, kteří chtějí zvýšit příjem esenciálních mastných kyselin (konjugované kyseliny linolové) v kombinaci s vyváženou stravou a cvičením, aby podpořili svoje cíle v oblasti fitness.

Jak chutná?

Kapsle je neutrální, zcela bez chuti s funkcí rychlého uvolnění.

Jak se vyrábí?

CLA jsou extrahována ze specializovaných saflorových rostlin za velmi přísných standardů kvality a bezpečnosti, abychom zajistili naši standardně vysokou kvalitu. Extrakt CLA je dále zapouzdřen v měkké želatině.

High Protein nevytváří žádné tablety kvůli jejich pomalé rychlosti trávení a skutečnosti, že kapsle jsou mnohem kvalitnější forma. Jednoduše řečeno, tablety jsou v porovnání s kapslemi levné a rychlé, protože obsahují pojiva a jsou pro tělo obtížněji stravitelné. Kapsle nevyžadují žádná pojiva a složky jsou pečlivě zabaleny, jako mikroobráběné prášky, do malých farmaceutických obalů - kapslí, které poskytují téměř okamžité vstřebáni složek do organismu.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ne
 • vegany: ne
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:
 • světlicový olej (s 80 % obsahem CLA - konjugované kyseliny linolové), želatina (želatinová kapsle), glycerol, čištěná voda
Upozornění!

Tento výrobek je vyráběn v továrně, která se zabývá: obilovinami (jako je oves, pšenice, ječmen), vejci (sušené vaječné albuminy), produkty z ryb a korýšů (jako je chondroitin-sulfát a krilový olej). I když v receptu tohoto výrobku nejsou žádné skořápky, nemůžeme zaručit, že tento výrobek nebo použité složky v jeho rámci neobsahují jejich stopy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, osoby do 18 let, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 90 dnů od otevření.

 

Související články:

 

 • Banner 1
 • Banner 2
 • Banner 3
 • Banner 4
Nutriční profil: 1 kapsle
CLA - konjugovaná kyselina linolová (?) 800 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: