Joint™ Matrix

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Joint Matrix je stavební blok (matrice), který pomáhá budovat a chránit kloubní chrupavku, pojivové tkáně a kosti.

Nutriční profil:
 Glukosamin sulfát 2KCL 533 mg  
 MSM* 125 mg  
 Chondroitin sulfát 100 mg  
 Vitamin C** 15 mg  

* metylsulfonylmetan, ** kyselina L-askorbová

Doporučené dávkování:
 • doporučená délka užívání není omezena
 • užívejte 3 x 1 kapsli denně s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody
Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné
Balení
650 Kč    
Kategorie Kloubní výživa
 
Co je Joint™ Matrix?

Některé sporty mají se sebou spojený vysoký nárok na klouby a někdy je nutná podpora prostřednictvím doplňků. Podobně rozpad pojivové tkáně v důsledku stárnutí může znamenat, že doplnění je nutné. Joint Matrix je vhodný doplněk výživy pro nejnáročnější fyzické výkony, který je tvořen matricí Glukosamin sulfát 2KCL, MSM (metylsulfonylmetan), Chondroitin sulfát, vitamínu C (kyselina L-askorbová).

Glukosamin sulfát 2KCL tvoří základní buňku kloubní chrupavky a tělo jej produkuje jako aminokyselinový cukr v chrupavce. Přirozeně se vyskytuje ve skořápkách měkkýšů, kostech zvířat, kostní dřeni a je prekurzorem glykosaminoglykanů (CAG), které jsou hlavní složkou kloubní chrupavky.

MSM (metylsulfonylmetan) je základní kámen pro stavbu bílkovin a pojivých tkání v těle, který udržuje pružnost a pohyblivost kloubů, pomáhá zlepšit imunitu a obranyschopnost těla.

Chondroitin sulfát komplexní sacharid v chrupavce, který zadržuje vodu, čímž dává chrupavce pružnost.

Vitamín C (kyselina L-askorbová) přispívá ke správnému fungování imunitního systému, oddaluje únavu, chrání DNA, bílkoviny a lipidy před oxidací a napomáhá k normálnímu formování kolagenu v kostech a chrupavkách.

Jaké má výhody?
 • pomáhá chránit a budovat kloubní chrupavku
 • chrání DNA před oxidací
 • výborně potlačuje bolest
 • má pozitivní účinky na zuby, vlasy, nehty a pokožku
 • Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu.

 Joint Matrix je prospěšné těm, kteří chtějí podporovat zdravé klouby, šlachy a chrupavky, což je nezbytné pro výkon těla během tréninku.

Pracuje obzvlášť dobře v kombinaci s Collagen Peptides.

Pro koho je?

Joint Matrix je ideální pro muže a ženy, kteří pravidelně absolvují sporty s vysokými nárazy.

Jak chutná?

Kapsle je neutrální, zcela bez chuti s funkcí rychlého uvolnění.

Jak se vyrábí?

High Protein nevytváří žádné tablety kvůli jejich pomalé rychlosti trávení a skutečnosti, že kapsle jsou mnohem kvalitnější forma. Jednoduše řečeno, tablety jsou v porovnání s kapslemi levné a rychlé, protože obsahují pojiva a jsou pro tělo obtížněji stravitelné. Kapsle nevyžadují žádná pojiva a složky jsou pečlivě zabaleny, jako mikroobráběné prášky, do malých farmaceutických obalů - kapslí, které poskytují téměř okamžité vstřebáni složek do organismu.

Vhodné pro:
 • vegetariány: ne
 • vegany: ne
 • celiaky: ne

Další informace o alergenech si můžete přečíst v našem průvodci zde: Informace o alergenech

Složení:
 • glukosamin sulfát 2KCL, MSM (metylsulfonylmetan), chondroitin sulfát, vitamín C (kyselina L-askorbová), fosforečnan vápenatý, želatina (želatinová kapsle), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavé činidlo)

Glukaosamin si můžete koupit ve dvou formách: hydrochlorid glukosaminu (HCl) a glukosamin sulfát 2KCL. High Protein využívá sulfátovou formu, jednoduše proto, že většina klinických studií byla provedena na této variaci.

Upozornění!

Tento výrobek je vyráběn v továrně, která se zabývá: obilovinami (jako je oves, pšenice, ječmen), vejci (sušené vaječné albuminy), produkty z ryb a korýšů (jako je chondroitin-sulfát a krilový olej). I když v receptu tohoto výrobku nejsou žádné skořápky, nemůžeme zaručit, že tento výrobek nebo použité složky v jeho rámci neobsahují jejich stopy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, pečlivě uzavřené. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Přípravek není určen k užití jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do 90 dnů od otevření.

 

Související články:

 

 • Banner 1
 • Banner 2
 • Banner 3
 • Banner 4
Nutriční profil: 1 kapsle
Glukosamin sulfát 2KCL (?) 533 mg
MSM - metylsulfonylmetan (?) 125 mg
Chondroitin sulfát (?) 100 mg
Vitamin C - kyselina L-askorbová (?) 15 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: